5-dňová detoxikačná odšťavovacia výzva s foodblogerkou Simi!

 odšťavovacia výzva


5-dňová odšťavovacia výzva s foodblogerkou Simi

 

Milí bedničkári,

V spolupráci so známou foodblogerkou a vlogerkou Simi z blogu Zdravo & Šťastne sme pre vás pripravili novú zaujímavú týždňovú odšťavovaciu výzvu s úplne novou debničkou!

Tentokrát štartujeme výzvu odšťavovaciu (od 21.1.2019). 5 dní budeme odšťavovať zdravé šťavy z ovocia a zeleniny. Pozývame vás do tejto výzvy. Simi bude znovu natáčať videá,  tentokrát ich môžete zhliadnuť priamo na jej sociálnych sieťach:

> Instagrame - zdravostastne TU>>
> alebo Facebooku TU>>

KTO JE SIMI?
 

Simi z blogu Zdravo&Štastne:

“Všetko sa deje pre niečo, a tak isto prirodzene som sa dostala k tomu, čo robím dnes. Píšem blog, recepty, články o strave, zdraví, mojej rodinke a našej malej dcérke Matilde. Natáčam videá na svoj video vlog, aby som inšpirovala aj druhých ľudí. Ku stravovaniu, a aj ku zmene životného štýlu ma viedol môj zdravotný stav, ktorý nebol najlepší... Bojovala som stále s kilami navyše, ktorých som sa nevedela zbaviť. Až raz, keď som si postupne študovala informácie o ľudskom tele, stravovaní a výžive - prešla som na vegánstvo. Odvtedy si „na tejto vlne idem“ už 6. rok a cítim sa úžasne. Viac o mne nájdete TU https://zdravostastne.sk/. Spolu so Svetom Bedničiek Vás prevediem týždňom na šťavách:
FB: Zdravo šťastne
Instagram: zdravostastne

PREČO ŠŤAVY?
 

Simi: Určite je dôležité spomenúť, že ovocné a zeleninové šťavy sú silne zásadité pre náš organizmus. Čo to znamená? Ich zloženie dokáže náš organizmus dokonale prečistiť, ale zároveň vyživiť vitamínmi a živinami, ktoré naše telo postráda. O tom však budeme hovoriť v každom videu osobitne. Niekedy nemáte chuť na niekoľko kusov ovocia denne či na smoothies. Vtedy si doprajte šťavy. Prípadne len tak, na osvieženie. Sú zdravé!
 

PRE KOHO SÚ ŠTAVY URČENÉ?
 

Do čerstvých štiav som sa zamilovala už pred rokmi :). Na základe mojich skúseností a odporúčaní doktora Normana W. Walkera (Čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, 2013) som pre vás zostavila jednoduchý receptár na celý týždeň (je súčasťou debničky), takže už nemusíte vymýšľať žiadne kombinácie. Niekedy pijem šťavy len tak na osvieženie, alebo keď nemám chuť na celé ovocie, doplním si vitamíny či minerály aspoň cez šťavy. Pila som ich aj počas tehotenstva a dokonca i teraz, počas dojčenia. Aj naša malá Matilda si rada pochutí na šťavách, pozor: pre bábätká sa šťavy riedia s dojčenskou vodou. Pred odšťavovaním však konzultujte vhodnosť užívania štiav (či už Vami alebo Vašim dieťatkom) s Vašim lekárom.

V tlačenom receptári sa dozviete aj to, kedy piť šťavy či ich konkrétne zloženie na každý deň.

 

ČO K TOMU POTREBUJETE?
 

Odšťavovač* a Odšťavovaciu debničku "Moje nové Ja" plnú zdravých surovín vrátane tlačeného stručného receptáru s vysvetlivkami. Debnička je zostavená presne na 5 dní, počas ktorých budete piť rôzne druhy a kombinácie štiav. Pri tejto odšťavovacej výzve je skvelé, keď budete piť množstvo čistej vody, prípadne čajov. Ak sa chcete zamerať na očistu organizmu dôkladnejšie a popri tom aj schudnúť, v stravovaní Vám pomôže Simi. Na účely dlhodobej a vyváženej stravy vypracovala stravovací plán: “Očistný program”, ktorý pomohol schudnúť a udržať si váhu už stovkám žien. Rada Vám zodpoviem na Vaše otázky, môžete ma bezplatne kontaktovať na healthyandhappysk@gmail.com.

*Odporúčame kvalitný a vysokovýkonný odšťavovač značky Philips, na ktorom bude odšťavovať aj Simi. Viac o odšťavovači Philips nájdete TU>>

 

O celej tejto výzve bude naša Simi z blogu Healthy&Happy natáčať krátke videá. Budeme sa tešiť, ak pôjdete to tejto výzvy s nami!

 

- - -

AKO NA TO?

 

1) DEBNIČKA SO ZELENINOU, OVOCÍM A RECEPTAMI K VÁM DOMOV:

 

V jednej odšťavovacej debničke nájdete suroviny na smoothie na celých 7 dní pre 1 osobu na 2x denne (alebo pre 2 osoby 1x denne). Súčasťou debničky je aj tlačený receptár s receptami na celý týždeň a s vysvetlivkami. Debničku kúpite u nás TU>> 
*ak ste z oblasti mimo našich rozvozov, debničku kúpite TU>>

Debničku Vám dovezieme Vám až ku Vám domov.

 

2) SLEDUJTE KAŽDÝ DEŇ SIMI na jej sociálnych sieťach:
 

> Instagrame - zdravostastne TU>>
> alebo Facebooku TU>>

 

Od pondelka 21.1.2019 bude zároveň s Vami odšťavovať aj známa foodblogerka a vlogerka Simi z blogu Zdravo & Šťastne.

Vo videách Vám povie, ako vplývajú šťavy na naše telo, a ako sa ona cíti pred a po týždňovej výzve. Bude hovoriť aj o jej Očistnom programe, ktorý pomohol už stovkám žien cítiť sa lepšie a schudnúť. Na účely dlhodobej a vyváženej stravy Simi vypracovala aj stravovací plán: “Očistný program”, ktorý pomohol schudnúť a udržať si váhu už stovkám žien. Aj o ňom Vám porozpráva vo videách. Ak chcete o ňom vedieť ešte viac, môžete Simi kontaktovať bezplatne na simi@zdravostastne.sk

 

Vaši bedničkári a Simi :)

V prípade otázok nás kontaktujte na karolina@svetbedniciek.sk