Získajte parný mixér Philips AVENT 4v1 k debničkám so zľavou 50% - 100%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Získajte u nás parný mixér Philips AVENT 4v1 k príkrmovým debničkám so zľavou 50 - 100%!

*Dostupnosť mixéru podľa aktuálnych skladových kapacít. Informujte sa vopred o jeho dostupnosti.

Zakúpte si suroviny na príkrmy (príkrmové debničky) s doručením až domov a získajte 50% až 100% zľavu na prístroj Philips Avent 4v1!

 

Parný mixér Philips AVENT 4v1

Čo je parný mixér Philips Avent 4v1? Je to prístroj na prípravu výživných jedál pre deti - stačí otočiť nádobu - varte v pare, mixujte, rozmrazujte a ohrievajte  =  jedinečné prevedenie 4v1!
 

  • Varte aj viac jedál naraz - až 4 jedlá s 1000 ml nádobou
  • Technológia varenie na pare = zdravý spôsob prípravy príkrmov
  • Rovnomerná úprava surovín bez varenia
  • Jednoduché čistenie - aj v umývačke riadu
  • Dodávané spolu s tlačeným receptárom s výživnými a chutnými receptami na príkrmy na celé obdobie prikrmovania od doktorky Emmy Wiliamsovej
  • Rozmery: 194 x 245 x 368 mm
  • Hmotnosť výrobku: 2kg

 

    Ako získať prístroj Philips AVENT 4v1?
 

1) zakúpte si 24 debničiek (na 24 týždňov, teda na príkrmy na 6 mesiacov) - k nim dostanete 100% ZĽAVU na prístroj Philips Avent 4v1 – tento prístroj v hodnote 164,99 EUR dostanete preto úplne ZADARMO!

alebo

 

 

avent4v1 Philips

Parný mixér Philips Avent 4v1

2) zakúpte si 12 debničiek (na 12 týždňov, teda na príkrmy na 3 mesiace) - ak máte záujem o 50% ZĽAVU na prístroj Philips Avent 4v1 
-  môžete si ho od nás zakúpiť za bezkonkurenčnú cenu len 82,50,- EUR (bežná cena = 164,99 EUR vrátane DPH)

Pozrite si aj video, ako funguje prístroj TU>>
 

Máte na výber z 3 druhov debničiek (podľa veku dieťatka resp. jeho pripravenosti na vybrané druhy resp. zloženia príkrmov):
 

- BIO Prvé ochutnávky (príkrmová debnička - 1.fáza) viac o debničke tu>>
- Mäkké kúsky (príkrmová debnička - 2. fáza) viac o debničke tu>>
- Jedlo s väčšími kúskami (príkrmová debnička - 3. fáza) viac o debničke tu>>
 

Nové debničky plné zeleniny a ovocia na príkrmy pre deti od 4m+ až do 1 roka:

príkrmové debničky

* Výber vhodnej debničky konzultujte s Vašim pediatrom. Uvedené dokončené mesiace dieťatka sú len orientačné.
 

Ako postupovať?

Vyberte si ľubovoľných 24 alebo 12 debničiek z 3 uvedených druhov. Napríklad:

Vyberiete si debničku „Prvé ochutnávky“ na 2 týždne a následne „Mäkké kúsky“ na 8 týždňov, a „Väčšie kúsky“ na zvyšné 2 týždne. Pomer je na Vás, môžete si vybrať aj len z 1 druhu debničky, alebo kombinovať 2 či 3 druhy, je to len na Vás.

Zavolajte nám na našu infolinku 0911 177 771  alebo nám napíšte na info@svetbedniciek.sk a všetko s Vami obratom nastavíme.

Za debničky sa platí vopred.

Vy si vyberiete konkrétne debničky (vždy buď 12 alebo 24 kusov) a oznámite nám ich počty e-mailom na info@svetbedniciek.sk. Táto objednávka bude záväzná, teda Vám následne pošleme faktúru na danú sumu (podľa toho, koľko akých debničiek ste si vybrali), ktorú uhradíte prevodom na náš účet. Konkrétny počet vybraných debničiek je rovnako záväzný, teda pri objednávaní si môžete dať doručiť len už Vami vybrané debničky.

Následne Vám dobijeme kredit, ktorým budete platiť vždy keď si budete robiť objedávku na vybrané debničky – debničky tak budete mať predplatené a už nič nemusíte platiť šoférovi. Zároveň si viete sami vybrať termín závozu, ktorý vyhovuje Vám, môžete si urobiť aj prestávku v doručovaní debničiek (napr. ak ste odcestovaní. atď). Podmienkou je len vyčerpanie kreditu do 24 mesiacov od jeho nabitia.

V prípade, že si objednávate 12 ks debničiek, vystavíme Vám ešte 1 faktúru na prístroj Philips AVENT 4v1 s 50% zľavou, teda v hodnote 82,50 EUR, ktorú nám uhradíte.

Ako presne budete objednávať debničky?

Ak ešte nie ste registrovaná(ý), prosíme, zaregistrujte sa na našej webstránke. Keď budete mať kredit dobitý, už sa vždy len prihlásite do Vášho účtu na www.svetbedniciek.sk, objednáte si jednu z Vami predplatených debničiek a v košíku zvolíte ako formu platby “Využiť môj kredit”. Pri doručení prvej debničky na Vami vybraný termín Vám automaticky doručíme aj prístroj Philips AVENT 4v1 a tlačený RECEPTÁR.

 

Často kladené otázky:
 

1. Bude každý týždeň zloženie debničky rovnaké, alebo sa bude meniť?

Zloženie debničky sa bude mierne meniť v závislosti od sezóny. Napríklad tekvica sa môže výnimočne zameniť za cuketu, paštrnák za petržlen či naopak a podobne. Avšak gro zloženia debničky ostane rovnaké, aby ste mohli variť podľa priložených receptov. Niektoré debničky obsahujú aj čerstvé mäso, ktoré budeme podľa ponuky dodávateľov meniť (niekedy BIO teľacie, inokedy či kuracie pre najmenších, prípadne ryby a pod.). Vždy však pôjde o to najkvalitnejšie chudé mäso vhodné pre deti.

2. Je možná zámena 1 – 2 surovín zo zloženia debničky?

Zámena surovín je možná v prípade, ak je dieťatko alergické alebo má intoleranciu na danú potravinu, prípadne ak dieťatko vyslovene danú surovinu odmieta konzumovať. Debničky sú cenovo zvýhodnené práve kvôli ich pred-zloženému obsahu. V prípade, že máte takýto problém, neváhajte nám to napísať na info@svetbedniciek.sk. V tom prípade si môžete vymeniť akúkoľvek 1 - 2 suroviny za akúkoľvek 1 - 2 suroviny zo zeleniny a ovocia z daného zloženia debničky. Prosíme oznámiť nám zmeny najneskôr 2 dni pred doručením debničky (v pracovné dni). Ďakujeme!

3. Čo ak nechcem ešte platiť za 12 alebo 24 debničiek? Chcela by som si vyskúšať len jednu, dve debničky, je to možné?

Áno, samozrejme, môžete si objednať akúkoľvek debničku len jedenkrát (alebo viackrát) na vyskúšanie za štandardnú cenu, ktorú vidíte na webstránke, alebo ich vyskúšajte aj všetky... Vybrať z ponuky debničiek na príkrmy pre bábätká si môžete TU>> .

4. Čo ak si chcem pridať do debničky aj iné produkty z Vašej webstránky?

Pokiaľ si chcete do debničky pridať niečo navyše, samozrejme, je to možné. Objednávku uhradíte kreditom, následne keď ho vyčerpáte skôr než objednáte všetky Vami vybrané debničky, budete za objednané debničky platiť v hotovosti či kartou online…

5. Prístroj Philips AVENT 4v1 je možné zakúpiť aj osobitne?

Áno, samozrejme, prístroj Philips AVENT 4v1 si môžete zakúpiť aj samostatne bez debničiek za plnú štandardnú cenu: Philips Avent 4v1 TU>>>