Týždňová odšťavovacia výzva s foodblogerkou Simi

 odšťavovacia výzva


Týždňová odšťavovacia výzva s foodblogerkou Simi

 

Milí bedničkári,

V spolupráci so známou foodblogerkou a vlogerkou Simi z blogu Healthy&Happy sme pre vás pripravili novú zaujímavú týždňovú odšťavovaciu výzvu s úplne novou debničkou (prelink)!

Začiatkom roka ste s nami mohli absolvovať výzvu zameranú na smoothies, očistu tela ale i chudnutie - jej priebeh si môžete pozrieť TU - prvé video>>).

Tentokrát štartujeme výzvu odšťavovaciu (od 11.6.2018). 7 dní budeme odšťavovať zdravé šťavy z ovocia a zeleniny. Pozývame vás do tejto výzvy. Simi bude znovu natáčať videá na svoj vlog na Youtube: healthyhappysimi > Prihláste sa na odber TU>>
 

KTO JE SIMI?
 

Simi z blogu Healthy&Happy:

“Všetko sa deje pre niečo, a tak isto prirodzene som sa dostala k tomu, čo robím dnes. Píšem blog, recepty, články o strave, zdraví, mojej rodinke a našej malej dcérke Matilde. Natáčam videá na svoj video vlog, aby som inšpirovala aj druhých ľudí. Mám aj svoje malé vegánske bistro Balance v Handlovej. Ku stravovaniu, a aj ku zmene životného štýlu ma viedol môj zdravotný stav, ktorý nebol najlepší... Bojovala som stále s kilami navyše, ktorých som sa nevedela zbaviť. Až raz, keď som si postupne študovala informácie o ľudskom tele, stravovaní a výžive - prešla som na vegánstvo. Odvtedy si „na tejto vlne idem“ už 6. rok a cítim sa úžasne. Spolu so Svetom Bedničiek Vás prevediem týždňom na šťavách.
FB: Healthy&Happy
Instagram: healthyhappysimi

 

PREČO ŠŤAVY?
 

Simi: Určite je dôležité spomenúť, že ovocné a zeleninové šťavy sú silne zásadité pre náš organizmus. Čo to znamená? Ich zloženie dokáže náš organizmus dokonale prečistiť, ale zároveň vyživiť vitamínmi a živinami, ktoré naše telo postráda. O tom však budeme hovoriť v každom videu osobitne. Niekedy nemáte chuť na niekoľko kusov ovocia denne či na smoothies. Vtedy si doprajte šťavy. Prípadne len tak, na osvieženie. Sú zdravé!
 

PRE KOHO SÚ ŠTAVY URČENÉ?
 

Do čerstvých štiav som sa zamilovala už pred rokmi :). Na základe mojich skúseností a odporúčaní doktora Normana W. Walkera (Čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, 2013) som pre vás zostavila jednoduchý receptár na celý týždeň (je súčasťou debničky), takže už nemusíte vymýšľať žiadne kombinácie. Niekedy pijem šťavy len tak na osvieženie, alebo keď nemám chuť na celé ovocie, doplním si vitamíny či minerály aspoň cez šťavy. Pila som ich aj počas tehotenstva a dokonca i teraz, počas dojčenia. Aj naša malá Matilda si rada pochutí na šťavách, pozor: pre bábätká sa šťavy riedia s dojčenskou vodou. Pred odšťavovaním však konzultujte vhodnosť užívania štiav (či už Vami alebo Vašim dieťatkom) s Vašim lekárom.

V tlačenom receptári sa dozviete aj to, kedy piť šťavy či ich konkrétne zloženie na každý deň.

Simi z blogu Healthy Happy

 

 

ČO K TOMU POTREBUJETE?
 

Odšťavovač* a Odšťavovaciu debničku "Zdravé Ja" plnú zdravých surovín vrátane tlačeného receptáru s vysvetlivkami zo Sveta bedničiek. Debnička je zostavená presne na 7 dní, počas ktorých budete piť rôzne druhy a kombinácie štiav. Pri tejto odšťavovacej výzve je skvelé, keď budete piť množstvo čistej vody, prípadne čajov. Ak sa chcete zamerať na očistu organizmu dôkladnejšie a popri tom aj schudnúť, v stravovaní Vám pomôže Simi. Na účely dlhodobej a vyváženej stravy vypracovala stravovací plán: “Očistný program”, ktorý pomohol schudnúť a udržať si váhu už stovkám žien. Rada Vám zodpoviem na Vaše otázky, môžete ma bezplatne kontaktovať na [email protected].

*Odporúčame kvalitný a vysokovýkonný odšťavovač značky Philips, na ktorom bude odšťavovať aj Simi. Viac o odšťavovači Philips nájdete TU>>

 

O celej tejto výzve bude naša Simi z blogu Healthy&Happy natáčať krátke videá. Budeme sa tešiť, ak pôjdete to tejto výzvy s nami!

 

- - -

AKO NA TO?

 

1) DEBNIČKA SO ZELENINOU, OVOCÍM A RECEPTAMI K VÁM DOMOV:

 

V jednej odšťavovacej debničke nájdete suroviny na smoothie na celých 7 dní pre 1 osobu na 2x denne (alebo pre 2 osoby 1x denne). Súčasťou debničky je aj tlačený receptár s receptami na celý týždeň a s vysvetlivkami. Debničku kúpite u nás TU>> 
* ak ste z oblasti mimo našich rozvozov, debničku kúpite TU>>

Debničku Vám dovezieme Vám až ku Vám domov. 
*K debničke bude Simi používať aj 100% šťavy, ktoré si môžete k debničke dokúpiť:
- 100% špenátovú šťavu (môžete však použiť aj inú z dostupných štiav): objednať šťavy môžete TU>> 

 

2) SLEDUJTE KAŽDÝ DEŇ SIMI na jej Youtube videokanáli:

 

Od pondelka 11.6.2018 bude zároveň s Vami odšťavovať aj známa foodblogerka a vlogerka Simi z blogu Healthy&Happy. 

Vo videách Vám povie, ako vplývajú šťavy na naše telo, a ako sa ona cíti pred a po týždňovej výzve. Bude hovoriť aj o jej Očistnom programe, ktorý pomohol už stovkám žien cítiť sa lepšie a schudnúť. Na účely dlhodobej a vyváženej stravy Simi vypracovala aj stravovací plán: “Očistný program”, ktorý pomohol schudnúť a udržať si váhu už stovkám žien. Aj o ňom Vám porozpráva vo videách. Ak chcete o ňom vedieť ešte viac, môžete Simi kontaktovať bezplatne na [email protected]

 

Kliklite pre odber videí na jej youtube kanáli TU: https://www.youtube.com/channel/UCMJtLcPyT7yShAKxwJYXqmw 

Vaši bedničkári a Simi z Healthy&Happy :)

V prípade otázok nás kontaktujte na [email protected]