KAM VOZÍME, CENA DOPRAVY

Kam tovar rozvážame?

Farmárske produkty rozvážame po celom Slovensku externým kuriérom (v tomto prípade neposielame chladené produkty a vyskladané debničky zo sekcie "Debničky"), alebo rozvážame vlastnou dopravou do vybraných oblastí Slovenska (všetok tovar na webe je v tomto prípade dostupný).


PODROBNÚ MAPU ROZVOZU (KAM VOZÍME VLASTNOU DOPRAVOU SI môžete pozrieť TU>>>

Kedy ku Vám doručujeme tovar?

Po zadaní Vášho PSČ (po registrácii - ak ste u nás ešte nikdy nenakupovali, ALEBO po prihlásení - ak už u nás máte vytvorené konto) si vyberte z nami ponúkaných najbližších termínov dodania do Vašej oblasti - web Vám ich automaticky vypíše. 

Aby sme pre Vás dokázali zaistiť všetky farmárske produkty, ktoré máme v ponuke, tak je potrebné sa riadiť konečnými termínmi objednávania, ktoré sú popísané nižšie v tabuľke.

 

 

Debničky rozvážame:

  • Vlastnými chladiacimi vozidlami a naši vodiči Vám radi debničku prinesú až k Vám domov

  • Externou kuriérskou spoločnosťou: Len do oblastí, ktoré nepokrývame vlastnou dopravou.

ako objednať debničku

 

PRÍKLADY:

1) Napríklad zákazník z BRATISLAVY A OKOLIA má dostupné časy doručenia v pondelok, utorok, stredu aj vo štvrtok či v piatok (závisí od presnej lokality, ktorú web pozná podľa PSČ, ktoré ste zadali pri registrácii):
Podľa vyššie uvedenej tabuľky preto platí, že pokiaľ by chcel mať tovar dodaný v utorok, stačí mu objednať do pondelka do 6:00. Ak by tovar požadoval napríklad na štvrtok, stačí mu objednať do utorka do 8:00, atd.

2) Napríklad zákazník z NITRY, ZVOLENA, ŽIARU NAD HRONOM, BANSKEJ BYSTRICE, NOVEJ BANE či ŽARNOVICE má dostupný čas doručenia: každý ŠTVRTOK:
Podľa vyššie uvedenej tabuľky preto platí, že mu stačí tovar objednať do utorka do 8:00 (tj cca 2 dni pred doručením tovaru).

3) Napríklad zákazníkom zo ŽILINY a TRENČÍNA doručujeme tovar každý týždeň - vždy v STREDU:
Podľa vyššie uvedenej tabuľky preto platí, že im stačí tovar objednať do pondelka do 6:00 (tj cca 2 dni pred doručením tovaru).

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

1) Ako zistím presné termíny doručenia tovaru do mojej oblasti?

Je to jednoduché! Stačí, ak sa prihlásite - kliknite na link TU: www.svetbedniciek.sk/sign/in, ak ste u nás prvýkrát, je potrebné sa zaregistrovať - bez toho web nebude vedieť určiť termín doručenia tovaru do Vašej oblasti! Ak ste u nás ešte nikdy nenakupovali, prosím, registrujte sa tu: www.svetbedniciek.sk/register/me.

A ihneď po prihlásení (resp. registrácii) Vám web automaticky ponúkne na výber z DÁTUMOV DORUČENIA do Vašej oblasti - vyberiete si teda, kedy chcete, aby Vám tovar bol doručený.


 

Cena rozvozu

S farmárskou debničkou vždy ZDARMA

V prípade, že si vyberiete farmárskou vopred-zloženú debničku z tejto sekcie: https://www.svetbedniciek.sk/category/farmarske-debnicky, ktorá je označená "DOPRAVA ZDARMA", tak máte vždy dopravu zdarma! K tejto debničke si môžete pridávať i akékoľvek ďalšie farmárske produkty a dopravu budete mať stále zadarmo.

 

Zložte si svoju debničku

Pokiaľ si skladáte vlastnú debničku (neobjednávate pred-zloženú debničku), tak minimálna hodnota objednávky je 16 € a cena dopravy je 4 €. Pri objednávke nad 40 € (=hodnota tovaru - bez obalového materiálu a dopravy) máte dopravu zdarma! *

 

 

* Toto sa netýka tovaru, ktorý je dodávaný prostredníctvom prepravnej spoločnosti DHL. Tu je vždy účtovaná doprava podľa hmotnosti daného balíka (pri hmotnosti objednávky do 12 kg je cena dopravy 6,90 €, pri hmotnosti do 22 kg je cena 8,90 €, a pri hmotnosti 44 kg a viac je cena dopravy 17,90 €) a nie je určená minimálna hodnota objednávky.​