PD Tvrdošovce

PD Tvrdošovce

PD Tvrdošovce vzniklo už v roku 1990. Venujú sa hlavne pestovaniu ovocných stromov, a to v súlade s prírodou. Ovocie dodnes zbierajú ručne a nepoužívajú ani žiadnu chémiu. Jednou z ich špecialít je aj pestovanie 100% BIO rakytníka rašetliakového, ktorý pôsobí blahodárne na zdravie. Výrobky z neho získali ocenenie značka kvality SK GOLD.

Ako sami hovoria: "Ostávame verní svojim zásadám, ku ktorým patria predovšetkým: rešpekt k prírode, úcta k zdraviu a zabezpečenie najvyššej kvality. Poctivá a tvrdá práca spolu s dynamickosťou a túžbou po inováciách nás priviedla pred šiestimi rokmi k pestovaniu rakytníka rešetliakovitého.

Rakytník je unikátne ovocie bohaté na kombináciu 10 vitamínov – antioxidantov, 15 stopových prvkov, olejov, nenasýtených mastných kyselín a iných biologicky aktívnych látok. Má vysoký obsah vitamínu C, jedna bobuľa pokryje odporúčanú dennú dávku vitamínu C dospelého človeka! Pre uchovanie všetkých telu prospešných látok a BIO kvality, uprednostňujeme šetrné spracovanie surovín. Dôkazom správneho rozhodnutia sa odzrkadluje aj na našich výrobkoch, ktoré získavajú rad za radom ocenenie najvyššej kvality SK GOLD."