VERNOSTNÝ BONUSOVÝ PROGRAM

Čerpajte výhody z nášho bonusového vernostného kreditného systému! :-)

Ak nakupujete bez registrácie, zbytočne prichádzate o možnosť získať kredity.
Bonusové kredity totiž získavate ako odmenu za dobitie kreditu až vo výške niekoľkých eur, ak nakupujete ako registrovaný a prihlásený zákazník.

Tieto kredity Vám vždy pripíšeme po úspešnom doručení debničky a môžete ich využiť na váš nasledujúci nákup. Všetky bonusové kredity majú platnosť až 1 rok! A aké bonusy pre Vás máme?

 

Bonus za dobitie kreditov

Za 50 - 99 €  = 1 kredit
Za 100 - 149 €  = 2 kredity
​Za 150 - 199 €  = 3 kredity
Za 200 € a viac € = 4 kredity

Pokiaľ si predplatíte kredit, tak nielen že nemusíte pri každej objednávke debničky riešiť spôsob platby (v prípade platby v hotovosti nutnosť sa stretnúť s vodičom pri predaní debničky), ale získavate automaticky i bonusové kredity za dobitie. Všetky bonusové kredity majú platnosť až 1 rok!

A vedeli ste, že s pred-zloženou - pripravenou debničkou máte automaticky dopravu zdarma? Do debničky si môžete čokoľvek pridať a dopravu máte stále zdarma. Viac sa dočítate pri každej debničke v jej popise :-)*

*Platí len pre oblasti, kam doručujeme vlastnou dopravou.

Dopravu máte zdarma aj pri nákupe nad 100 eur (= hodnota tovaru bez obalového materiálu resp. zálohy za debničku).
 

Ďalšie voľné kredity pripisujeme za vybrané farmárske produkty, alebo len tak :-).
Ešte nie ste zaregistrovaný? Môžete sa jednoducho registrovať tu>>

Výhoda registrácie spočíva aj v tom, že nemusíte v košíku opakovane vypĺňať vaše doručovacie údaje. Tiež vidíte históriu vašich objednávok vo Vašom účte. To sa oplatí! registrovat saBonusové kredity nie je možné vyplatiť v peniazoch.

doprava zdarma